המאסטר הגדול

שלום וברוכים הבאים לאתר

שלום

אתה בהחלט עומד ליצור קשר עם אחת מפקודות הטמפלרים העתיקות ביותר,
עליכם לדעת שאנו מסדר רוחני והומניסטי, אנו עדיין נשלטים על-ידי אותם כללים וחוקים עם אבולוציה קטנה או שהנשים הפכו שוות לגברים, הן כיום אבירים ולמספר רב יש אפילו פונקציות.
מבלי לרצות לשפוט, תוכלו למצוא באינטרנט מספר גדול מאוד של מה שנקרא קבוצות טמפלר, יש משהו לכולם, תצטרך לבחור את אחד שדומה לך ביותר, מבלי לעשות טעות.
כדי לענות על השאלה הנפוצה ביותר, אנחנו לא צייתנות הבונים החופשיים אלא המסדר הטמפלרי.
אנחנו בהחלט חולקים את אותם ערכים, שכן אתה תמיד שם קורא אותנו, אז לעשות את הצעד כדי להצטרף אלינו כדי להיות בטוח.
במסדר של אבירים עניים טמפלרי המקדש של ישו ומקדש שלמה, אנחנו נגדל אותך ביחס למסורות שלנו בקצב שלך כי אין טעם לרוץ, ההוראה שזה היסטורי, וכו '..., זה ייעשה כמו שעשינו תמיד.
מסעות הצלב של היום הם הומניטריים על פי רוב בזמן, המעלות שלנו נשארות ענווה... ואחווה, שהיא בשום אופן לא נושא לדיון אלא התנהגות.
"זה לא הטבארד שעושה את הטמפלרים, אלא האדם שהופך אותו לתלבושת טמפלרית."
המאסטר הגדול
Eques a sapienta Salomonis
 

Google Analytics

Google Analytics is a service used on our website that tracks, reports traffic and measures how users interact with our website content in order for us to improve it and provide better services.

Facebook

Our website allows you to like or share its content on Facebook social network. By activating and using it you agree to Facebook's privacy policy: https://www.facebook.com/policy/cookies/

Twitter

Integrated tweets and share services of Twitter are used on our website. By accepting and using these you agree to Twitter's privacy policy: https://help.twitter.com/en/rules-and-policies/twitter-cookies